soon

Jaký je nejlepší spořící účet?

Potřeboval bych spořící účet, asi na čtyři roky. Účet by měl být bez poplatků založení, zrušení účtu a vložení určité částky. Věděli byste o nějaké dobré bance? Nebo máte někdo zkušenosti s GE Money?
Děkuji

Odpovědi
Drap

Nelze takto bez dalších informací stanovit nejlepší účet. Každý z nás má také jiné představy a jiné priority.

brejlous

Ahoj, GE je určitě super účet. Jako další účty mě dále napadá mbank a zuno. Zkus se podívat na tento odkaz, zde jsou profily různých bank. Snad si vybereš pro tebe tu správnou: http://www.co­olpujcky.cz/pro­fily-spolecnosti

Michal M.

V současný době jsou spořící účty docela bída. Asi bych se díval po těch nejznámějších ING, Zuno, Axa… Ale nepočítej, že dostaneš víc jak 1 %.

Kacennka

Je pravda, že ty spořící účty nejsou momentálně nic moc. Co jsem se koukala, tak jsem našla nejvyšší úrok 1,63 procent u sberbank, a pak 1,50 procent u zuna a equa bank. Prodala jsem výhodně stavební pozemky, které jsem v minulosti nakoupila za nízkou cenu a dost dlouho jsem řešila, kam peníze uložit,aby neztrácely hodnotu tím, že budou jen tak ležet na účtu. Dala jsem na doporučení kamaráda, takže mi v současné době spravuje peníze p.Žídek, který pracuje ve společnosti GTI. Průběžně spolu konzultujeme další nové možnosti a o penězích mám neustálý přehled, což je pro mě podstatné.

LubosHa

GE Money je z mýho pohledu nejhorší banka vůbec! Vím, že je to trošku starší otázka, ale v dnešní době bych spořící účet založil u družstevní záložny, například ANO dává dneska 1,3 % http://www.anos­d.cz/sporici-ucet-ano-pro-budoucnost/ ;)

Jarda Milský

Spořicí účet jsem si vybíral poměrně nedávno, mám totiž teď v práci docela často možnost nějakého toho „melouchu“, se kterým firma, pro kterou pracuji, nemá žádný problém. Ba naopak mi za náklad dovolí nakoupit si materiál. Dlouho jsem váhal, jakou banku pro spořicí účet vybrat a nakonec jsem se rozhodl i díky přehlednému článku na https://entuzi­o.cz/srovnani-sporicich-uctu/ pro Equa bank, která má skutečně vysoký úrok.