Avatar uživatele
bolak

Nejlepší slaďák jakej jste kdy viděli?

Doplňuji:
vlk z lesa: slaďák = romantický film (viz kategorie ↑↑↑)

nejlíp nekřížený jiným žánrem (chtěl bych si o víkendu poplakat)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, johana 56, barnajka, briketka10, anonym, anonym před 4181 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Moje svatba. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Láska nebeská

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Nejlepší slaďák byl pro mě asi Titanic,mě rozbrečel už v první půlce,a jestli si chceš pořvat,tak si sežeň knížku Zápisník jedné lásky http://www.bo­okfan.eu/kniha/18971/Za­pisnik-jedne-lasky
ke konci knihy jsem řvala snad na každým druhým řádku,no a možná by se ti mohl líbit film Netvor,to jest moderní variace na téma kráska a zvíře.A taky asi Tvajlajt,ale to je fakt už jen pro holky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

pro mě nej nej co jsem brečela nebyl slaďák, ale srdce rvoucí film
Osm statečných
http://www.csfd­.cz/film/206610-osm-statecnych/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Mně spolehlivě rozbrečí konec filmu Nevěsta na útěku s R.Geerem a J.Roberts. Navíc i vtipné jsou oba díly o Bridget Jonesové s R. Zellwerger a Colin Firthem, čili Deník Bridget Jonesové a Bridget Jonesová s rozumem v koncích. Další starší skvělý film je Honba za diamantem s M.Douglasem a K.Turner, je to vtipný a na konci zas slzy.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Já mám ráda pohádky, to je pravá romantika – ale to je zaprvé křížené jiným žánrem a za druhé Tě to nerozbrečí – krájej u nich cibuli :)

Takže Princezna se Zlatou hvězdou, Tři oříšky pro Popelku… no a kdyby neuspokojilo, tak potom něco od Rosamunde Pilcher – vždy nejdřív hrdinka miluje nepravého, co se z něj pak vyklube tak nějak tvor bez charakteru – ale seznámí se vždy taky s nějakým chlépkem v holínkách a kostkované košili, co vypadá sice jako vesničan, ale pak se ukáže, že je to báječný chlapík. (Už brečíš? :) )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím co je slaďák, ale asi jsem žádný neviděla.
Doplňuji:
Tak na čistě romantický filmy se nedívám. Raději mám dramatické snímky, filmy podle skutečných událostí nebo i dokumenty a ty bývají často smutné a k zamyšlení. Jinak mě napadá jenom Titanic, který má v sobě nějakou vážnost a je nejvíce zajímavý od okamžiku kdy parník najede na ledovou kru. Tak takové filmy beru. Nejsem moc na romantický nebo komediální žánr, ale pokud je v něm i stinné místo, tak fajn. A vlastně se na filmy už skoro ani nedívám – tedy o dost méně než dříve. Naposledy jsem zhlédla Mlhu, ale v ní není romantiky ani špetka.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bedunka

Nejlepší romantika je taneční film BOŽSKÁ TĚLA z 1984.Kam se hrabe Hříšný tanec a spol.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Damiano, tak poslete bolakovi video ! :)

  • iv-

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Damiana: jó, pošli to, -iv- taky poslala jak stopuje auto..

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Až budeš zdravej. Chci skutečné emoce, ne aby cenou za něžnost byl následek tvého zánětu spojivek…:-)

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a kolik to má na čsfd? víc jak ordinace v orlický přehradě?

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Spíš se zeptej kolik to má na Richterově škále! Nějaký čsfd… pch:-)

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

inspirovalas mě, jdu spamovat :)

před 4181 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek