Dobrá duše

Nejlepší restaurace v Plzni?

V Plzni není tolik konstatně kvalitních podniků, hledám stále další ale bohužel jsem většinou spíše zklamán. Už i podniky jako elCid či Martinská za tu cenu nenabízejí vždy to co bývalo tak dobré. Jedinným podnikem který si za poslední roky drží stejnou úroveň jídla a obsluhy je restaurace Slunečnice. Může někdo přidat svůj názor a své zkušenosti? Či tip na další návštěvu? Díky !

Odpovědi
AnaMaruska

Co se týče české, tak určitě U Salzmannů a na italskou zaručeně Gargano na nam. TGM!

gagaga

Urcite vyzkousejte : Purkmistr – Pivovarsky Dvur – Plzen – Cernice – maji tam spousty specialit a prijemna obsluha ,
nebo Hotel Panorama ( muzete si den predem objednat i kachnu , pecene koleno, nebo tatarak )

  • iv-

kdy

annas

Proč ne vpředu? .-))