k.l.e.a.r.

Nejlepší pudr?:)

Mohli by jste mi prosím z vlastní zkušenosti poradit nějaký dobrý světlý pudr který by nedělal šupinky vydržel dlouho?…mám hodně světlou pleť ne moc pupínků spíše jenom na sjednocení barvy pleti:)…

Nejlepší odpověď
Wortygen

Žádný. Buď taková,jaká jsi od přírody ! 🙂

Další odpovědi
terry

Aby nedělal šupinky je potřeba mít ošetřovanou pleť.
Barvu pleti sjednocuješ make-upem.
Mě nejvíce vyhovuje pudr transparentní. Neřeším barvu pleti ani opálení.

Lol*

Z vlastní zkušenosti doporučuji od Maybelline new york. Nejsi po něm oranžová, je lehký, dobře sjednocuje pleť a je skvělý na mastnotu v obličeji.

Petra99

Nejlepší je Rimmel London-Stay Matte :) Mně sedí úžasně, není ani nějak zvlášť drahý a i v testech na pudry vyšel nejlépe. Dobře kryje a vydrží dlouho :) Doporučila jsem ho i kamarádkám a ty ho taky používají :) Tak ho můžeš taky vyzkoušet určitě je v drogeriích Rosman,dm a Teta :')