hippeace

Nejlepší psycholog?

je mi 15 a nevím jestli mám jít k dětskému nebo dospěláckému psychologovi?a který z psychlogů z vámi uvedené kategorie je nejlepší? nejlépe v okolí teplic (ústecky kraj)

Nejlepší odpověď
anonym

Tady ti asi takhle – ze zkusenosti mozna nikdo neporadi. Myslim si , ze v 15 budes stejne potrebovat doporuceni od sve detske , nebo dorost lekarky. Nebo si zkus najit na int. detskou ps. , zavolej tam a poptej se co mas udelat , aby jsi mohla prijit. Dobre , ze si chces nechat poradit , to chvalim. -iv-

Další odpovědi
venkovan

K dětskému. A nebo se tam poradit kam. Ač 15 let, téměř zralá žena, pořád v duši dítě.