mas0n

Nejlepší program – úprava obrázků

Zdravím a prosím,

jaký byste mi doporučili

nejlepší/nejprak­tičtějčí/nejjed­nodušší program

na úpravu obrázků, zvětšování, zmenšování atd.(nejen tohle) ?

Nejlíp freeware, prosím.

Gimp?

(irfanView mi nějak hapruje…?)

Díky moc!

Odpovědi
bolak

Malování? >>> http://www.lou­pak.cz/video/u­meni-a-respekt/8589-borec-mona-lisa-v-malovani
Doplňuji:
Jinak paintbrush je program pro profíky :)

Mrkni se tady, máš to srovnaný podle nejoblíbenějších (a všechno freeware) >>> http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/?g[f_licence]=Fre­eware&g[o]=cel­kem;desc

Já osobně sem zakotvil u Paintnetu >>> http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/pa­intnet/ ,ale je fakt že gimp jsem nikdy neviděl ani z pendolína..

arygnoc

na jednoduché úpravy (zväčšovanie, zmenšovanie, doostrovanie, zmena veľkosti, pomeru, veľkosti (kvality) súboru a pod.) je fakt (podľa mňa) irfan, skúste ho preinštalovať.
Inak akýkoľvek obrázkový editor tieto veci zvládne.

Sůwa

Vyzkoušela jsem jich řadu, ale pro tvé potřeby jednoznačně Picasa 3 a dá se k tomu stáhnout i Příručka do kapsy ( ve vyhledávači ). Sám si stáhne fotky z celého PC a dají se s ním mimo jiné i dělat prezentace s hudbou a koláže. Jinak samozřejmě ořez, odstranění červených očí, doladění světel, stínů, barev, zmenšení rozlišení…

shannen

Zoner Photo Studio 14 Free, ke stažení na Slunečnice.cz

briketka10

Mona Lisa super a kolik to bylo hodin nevíš ?? já bych tipla 10..

bolak

prej 2,5

briketka10

tak to je dobrej :)