Anonym012

Který je nejlepší program na úpravu videí?

Aby byl zadarmo, rychlý a snadný? Nepotřebuji dělat efekty, jen spojit videa a s hudbou.

Odpovědi
JáJsemKarel!

Pokud máš Windows tak jistě máš už nainstalovaný Movie Maker.

orestez

K Windows lze nainstalovat další systém, Ubuntu Studio a tam jsou dva videoeditory. A mnoho dalšího.

Zdroj: https://ubuntus­tudio.org/dow­nload/

Muffz

„Nejlepší“ a „zadarmo“ se přímo vylučuje. Zadarmo je dobrý (asi nejlepší) již zmíněný Movie Maker, nejlepší, s kterým jsem dělal, považuji Sony Vegas, ale ten je placený.

Jiří Bohumil

Osobně používám Win Movie Maker. Je jednoduchý, intuitivní a na sestříhání videí pro běžné účely (podle mne) dostačující. Má vše základní a potřebné. Úvodní název, titulky, přechody, vkládání hudby a zvuků, fotek, přesouvání záběrů, závěrečný titulek, nastavení délky titulků a prohlédnutí vložených fotek, potlačení a zvýraznění slova a hudby a.t.d. Dříve jsem dělával na Pinacle, ale přešel jsem na MM a pro mé účely mi plně postačuje.
Vyzkoušej a pokud Ti jde pouze o to co píšeš, měl by Ti plně vyhovovat. 🙂