smoulinkaq

Který je nejlepší mp3 přehravač?

dik

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ptáš se na hardware, nebo software? ;) :)

Další odpovědi
anonym

Bez ohledu na to zda se ptáš na software či hardware nelze odpovědět pokud alespoň trochu nespecifikuješ co od přehrávače vlastně očekáváš. Někdo například vyžaduje podrobný ekvalizer, jiný vyžaduje aby přehrávač evidoval kompletní audio knihovnu podle ID3 tagu a uměl v ní listovat podle interpretů, let, žánrů, jako to umí třeba Rhythmbox … jiný vyžaduje excelentní dávkové operace (například hromadná přejmenování a přesuny v adresářové struktuře jako to umí Foobar2000) …

U hardwaru zase netušíme zda upřednostňuješ kompaktnost před funkcemi, zda vyžaduješ synchronizaci s nějakou cloudovou službu, podporu video obsahu, dalších a pokročilejších audio formátů než je zastaralé mp3 – typicky oggVorbis, opus, flac, …

… buď ve svých požadavcích trochu konkrétnější. Přehrávat mp3 snad umí všechny otázkou je co od toho čekáš dál.

Drap

Každému přece vyhovuje něco jiného

anonym

Ahoj smoulinkaq, nedá se říct jaký MP3 přehrávač je ,,nejlepší", každý může nabídnout něco jiného, ale snad ti pomůže toto: https://www.al­za.cz/nejproda­vanejsi-nejlepsi-mp3/18843093.htmhttps://mp3-prehravace.he­ureka.cz/