cahoun116

nejlepší mobil

uvažovala sem o novém mobilu (cenu teď neřešim) a chtěla sem se zeptat jaký je podle vás nejlepší mobil

Nejlepší odpověď
kristyjar13

Já mám Samsung GALAXY S4 a jsem nadmíru spokojená :D
http://www.al­za.cz/samsung-galaxy-s-iv-i9505-white-frost-d403515.htm

Další odpovědi
cochee

Nejlepší mobil má černobílý displej (to aby byl vidět na slunku), umí nějakým rozumným způsobem SMS a volání a dlouho mu vydrží baterka. Ještě poznámky nebo lépe diář. Vše ostatní je tam navíc a nepotřebuju to.

Pozn: Nedá se v současnosti koupit. Tzv. důchodcovské mobily nevyhovují, SMS umí jen z povinnosti, nikoliv „rozumným způsobem.“

Nelíbí? Ale ptal ses: „…podle vás…“

Bedy

Aktuálně nejlepší mobil na trhu je Nokia Lumia 920, a to zejména v oblasti multimédií – má lepší foťák (ačkoliv Samsung Galaxy SIV umí vyfotit fotku ve vyšším rozlišením, Nokia má mnohem lepší čočky, a tak dělá kvalitnější fotky a hlavně videa).
Dále Nokia nabízí zdarma hlasovou GPS navigaci na doživotí zdarma bez nutnosti se připojovat k internetu i během navigování.
Nokia též nabízí takové vychytávky jako bezdrátové dobíjení baterie či ovládání displeje nejen prsty, ale i třeba běžnými rukavicemi – ideální v zimě.

Vzhledem k tomu, že v Nokii je operační systém Windows Phone 8, tak není nutné, aby mobil měl čtyřjádrový procesor a 2GB RAM, v pohodě si vystačí s poloviční konfigurací, protože Windows Phone je mnohem úspornější, než Android (nainstalovaný v řadě moblů) a hlavně si ho nemusíte brzdit antivirem, protože viry pro Windows Phone nejsou. S tím souvisí i lepší výdrž baterky.
Řadu lidí potěší i snadnější propojení se sociálními sítěmi a 7GB cloudové úložiště zdarma.

No, kdo z vás tohle má? 😉 🙂

iceT

Momentálně tenhle http://www.qaz­mo.com/lg-t375-dual-sim-dual-stand-by-phone-and-lg-385-single-sim-phone-specifiactions/
předtím SE W595

Emefej

Já používám mobilní telefon překvapivě pouze k telefonování, takže podle mě je nejlepší takový, který to umožňuje s nutností nabíjet baterii maximálně jednou týdně. Všechny ostatní funkce jsou pro mě zbytečné a nepoužívám je. Např, fotky, kdo někdy na vlastní viděl rozdíl mezi fotografií z toho nejdražšího mobilu a z běžné digitální zrcadlovky, ví o čem píšu. Kvalita foťáku se totiž neodvozuje od rozlišení, jak si mnozí myslí, ale zejména od kvality objektivu a velikosti snímacího čipu. Tomu mobilní telefon, z konstrukčních důvodů, nikdy nemůže konkurovat.

pl4toon

Nejlepší je ten, který funguje. Po letech je mi celkem fuk, co to je, hlavně že to funguje. No trošku preferuji značku HTC, ale netrvám na tom. Hlavně to nesmí být Nokia, na ně jsem zanevřel. Jinak cokoliv.

riri766

Já mám htc používám hodne fotak i aplikace takže není pravda že funkce nevyužiju. Ovládání je v pohodě a když nemám zbytečne zaply wifi tak baterka vydrží opravdu dlouho! mám přesně tehle model a kupovala sem ho v bohemii:
http://interlin­k.tsbohemia.cz/htc-one-s_d141297.html