Blackienaaa

Nejlepší literární postava na charakteristiku?

Docela by mě to zajímalo, nevím, koho si vybrat. ;)

Nejlepší odpověď
bolak

No nejlepší je vybrat si takovou postavu o které jsi četla, slyšela nebo o ní alespoň viděla nějaký film. Čím víc o ní víš, tím líp se ti o ní bude psát a pokud máš na ni navíc odlišný názor než většina, tím zajímavější to pak bude pro tvou učitelku číst.

My ti tu můžem poradit spoustu postav, ale pokud jsi o nich v životě neslyšela, tak na tom strávíš podstatně víc času a ještě si na tom vylámeš zuby.

Další odpovědi
fablen

Švejk? Cimrman?

WeeBear

Postava, u níž znáš jak vlastnosti, tak vzhled.. Každopádně se přikláním ke Švejkovi, určitě ho znáš a dá se popsat dost dobře. 🙂

samicek333

Máš nějakou oblíbenou knihu? Jestli ano, tak ta kniha má určitě i hlavní postavu … a máš vybráno :D