hanny 2

Nejlepší lék na rýmu?Myslíte,že to pomůže?

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/254066-nejlepsi-lek-na-rymu-chilli-papricky.html

Nejlepší odpověď
venkovan

Chilli pomáhá i rýmách, náběhu nachlazení apod., protože prohřeje organismus. když je zle, tak pořádně okořením nějaké jídlo až mi létají blesky plameny z pusy a o druhém konci trávívího ústrojí nebudu raději psát. Stejně taky pomáhá náš křen, česnek apod.
Otázkou ale bude jak ten lék – kapky budou agresivní. Ne každý to snese – v minulých dnech jsem už ze zoufalství zkusil česnekové kapky stříknout do nosu a nic moc. Raději nedoporučuji. Ale pravda, že se to trochu zlepšilo.
Takže je pravděpodobné, že části populace tyto kapky pomohou a část zas bude muset hledat něco jiného. Tak jako u všech léků.

Další odpovědi
Drap

Taky jsem to četl. Myslím, že by to fungovat nohlo.

štamgast

Tak tohle zkusím. :) Ano, myslím, že to pomůže.