dkk

Nejlepší krém na suchou pleť?

Ahoj, mohli byste mi někdo doporučit podle Vás nelepší krém popř. mastičku na suchou pleť? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
iq

Doporučuji Excipial U Lipolotio,používá se na středně až extremně vysušenou pokožku.Je velmi vhodný i pro alergiky,jelikož je neparfemovany.Také se použivá po plast.operacích (popáleniny) na promazání a zvláčnění transplantované kůže.Další nemalou výhodou je jeho cena.Používám ho léta a nemohu si vynachválit.

Další odpovědi
Babsi

Cokoliv od neutrogeny je dobrý krém. Nebo, když nechcete moc investovat vsaďte na měsíčkovou indulonu, ta je podle mě nejlepší. Nebo klasika, krém Nivea v té modré pixličce… :D

Deli

Obyčejná modrá NIVEA nebo přípravky konopné kosmetiky.

Andělé

Došly mi už palce nahoru,dala bych ho Babsi,protože Neutrogena je z mých zkušeností opravdu vynikající.Mám hodně suchou plet,pomohla mi jen Neutrogena,ale také Nivea SOS-je to dětský mastný krém pro velmi suchou plet.Po něm mi stačí se namazat jen 1× denně a to mi u jiného krému nikdy nestačilo:-)
Ten krém Excipial U Lipolotio,jak psal iq také zkusím,děkuji i pro mě za radu:-)

Ewíík

zkuste AVON CARE

Ravenne

Mně na suchou pleť hodně pomohly pleťové oleje od Saloos, olivový olej (nechávám každý týden působit přes noc, když zrovna druhý den nikam nejdu), kosmetika Kawar a Ryor.

Kajolka

Hodně záleží na tom, co ti sedne… to je u té kosmetiky moc důležitý.

Vercule

Jo, to rozhodně ano. Ty máš jakou kosmetiku? Jaká ti vyhovuje? A zkoušela jsi více značek?

Cizecek.M

Jeee, já jsem zkusila značek, ani nemluvím :D Ale co mi teda opravdu vyhovuje, to je kosmetika iuvenio. Je to česká, netestuje na zvířatech :) To mi vyhovuje moc.

Terula

Mně na suchou pleť pomáhá teda nejvíc BB cream, který je teďka ještě v takovém updatu s novým a prý lepším spojením! Je to spojení vlastně hydratačního krému a jemného make-upu, který zakreje drobné nedokonalosti pleti, ale zároveň dodá pleti potřebnou hydrataci. Je lehký, přesto nevysušuje a to mě naprosto u mé suché pleti dostalo, fakt funguje, naprosto super!

Kvetina888

Jak píšeš Terulo, já teda abych byla konkrétní tak za mě (mám taky suchou pleť) doporučuju The Premier Gold BB cream SKIN 79, ten mi pleť opravdu hydratoval a dodal vše potřebné.