Krabice1

Nejlepší kosmetika na problematickou pleť?

Ahoj, :mavam: mám problematickou pleť, je mastná (nejvíc na čele a nosu), mám akné a černé tečky. Jaká kosmetika (krém, micelární voda, čistící gel, maska,…) je pro ně nejlepší?

Odpovědi
Edison

A co doporučil dermatolog?

nyjono

Micelární vodu určitě nedoporučuji pro dlouhodobé pravidelné používání.
Co je nejlepší pro tebe se po internetu těžko zjistí. Je lepší pleť analyzovat.
Obecně mohu doporučit Artistry.

mazlicek683

Ahoj. Mně paní v obchodě poradila Biotherm https://yespar­femy.cz/113976-biotherm-omlazujici-serum-blue-therapy-serum-visible-signs-of-aging-repair-50-ml.html a zajímá mě, jestli s tím nemáte zkušenosti.

Kajolka

Já jsem měla hodně problémy s kosmetikou, protože pleť mám hodně problematickou. Takže jsem hledala, co by bylo nejlepší a nejvíc se mi teda osvědčila kosmetika iuvenio. Tu můžu jenom doporučit.

Vercule

Ahoj, co od nich používáš? Máš jen něco nebo kompletní péči? :)

Cizecek.M

Nejlepší je jejich serum a taky ten antiage krém, ten miluju moc :) Ten mi sedí perfektně, nikde jsem neobjevila lepší.

Lailinka

Já nosím clip in vlasy a moje sestra je do nich úplně zblázněná. Takže já letos jdu touto cestou. Jsem ráda, že apoň dárek pro ni mám z krku :)

Honzin8

No, já jsem uvažoval nad kosmetikou nebo nad nějaký voucherem na ošetření pleti. Koukal jsem se tady u nás na aetherclinic. Máte zkušenost?

XenieRo

Ahoj holky :) Já osobně znožňuju tuto kosmetiku https://www.i­uvenio.com/. Je to česká kosmetika, na problematickou pleť výborná. Měla jsem problémy, ale díky této komsetice, už ne :)

GabulkaA

Jojo, tato kosmetika je super. Taky ji znám a používám a super. Mají super produkty. Na problematickou pleť jsou fakt super.

Honzin8

Mohla byste prosím poradit, co koupit jako dárem manželce? Co by měla mít? Jako já si sám fak netroufám koupit…

Sabulak

Já teď kupuju kulmu… fakt super dárek. Vím úplný prd, ale nějak to vymyslím :)

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Lurenka

A nechces jí koupit clipn in vlasy? To by určitě ocenila :)

GabulkaA

Ahoj, koukala jsem se na ni. Kosmetiku iuvenio jsem před tím neznala, ale vypadá fakt senzačně. Docela by mě zajímalo, jaký ten jejich balíček zkusit na začátek? :)

Sabulak

K té kosmetice doporučuju ještě kolagen. Já ho miluju v této podobě https://www.be­autybio.cz/pri­rodni-stavy/ekomedica-kolagen-100-stava/. Fakt super, na té péči je to užívání znát :)

Cizecek.M

Jak ten kolagen chutná? To by mě docela zajímalo… Ten bude dobrý i na klouby…

Drahuška999

Ahoj, jestli ti mohu doporučit velice zajímavou kosmetiku, tak je to třeba mnou využíváná – https://www.hackni-svuj-zivot.cz/zdra­vi/bioadaptiv­ni-kosmetika/ bioadaptivní kosmetika z těch to stránet. Jejich kosmetika je prý schopna se přizpůsobovat jakékoliv pleti. Já bohužel mám pleť pouze jednu a na moji to funguje, takže určitě doporučuji tuto 🙂

SuzanKa

Ahoj, používá někdo z vás kosmetiku s obsahem astaxanthinu? Docela by mě zajímalo, zda po jejím používání pozorujete nějaké zlepšení?

nyjono

Co vím, tak je to spíš lákadlo. Jsou mnohem lepší antioxidanty než karotenoidy.
V kosmetice je používání antioxidantů žádoucí, ale …