Mirrorwoman

Nejlepší kamarádka se dostěhovala. Myslíte že stačí si s ní psát a občas ji k sobě zvát na návštěvu?

Nejlepší kamarádka se odstěhovala a bojím se, zě naše přátelství na dálku nevydrží. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Na to ti dá odpověď až čas,pak se ukáže jestli byla nejlepší kamarádka.

Další odpovědi
SajmonModer

Děda má svatou pravdu.

tom004

Já bych nechal strach stranou. Nejlepší kamarádství se neměří na kilometry,ale teprve čas může ukázat,jestli je opravdu nejlepší.

aloevera5

Vydrží, ale musíš tomu ty i tvoje kamarádka věřit. Když si už teď budeš dělat starosti, že se neuvidíte, tak se neuvidíte. To čemu věříme a na co nejvíc myslíme, se stane. Mě se taky odstěhovaly 2 kamarádky. S tou, co se odstěhovala 50 km daleko se vidíme 1–2× ročně, e-mailujeme si a občas si zavoláme. Ta druhá se mi odstěhovala 500 km do Německa, vidím se s ní 6× do roka, píšeme si skoro denně a voláme si týdně. A pak mám třetí kamarádku, bylí ve stejném městě, vidím jí párkrát do roka, nee-mailujeme si vůbec a občas si zavoláme. A pak jsem měla skvělé kamarádky/kolegyně, taky z jednoho města a už je to 6 let a neviděli jsme se ani jednou. Minulý týden jsem se dozvěděla, že se ta jedna provdala a ani mi nedala vědět. Takže o té vzdálenosti to nebude, ale opravdu o tom, jestli tomu budete obě věřit a jestli o to přátelství opravdu budete stát.

hanulka11

Myslím ,že ve vašem věku bude ještě těch nejlepších kamarádek víc .

I když někdy vydrží kamarádství až do stáří.Nechci ti brát iluze. Já se totiž stěhovala mockrát a nikdy mi žádná kamartádka do nynějška nevydržela ......stěhovali jsme se vždy moc daleko