verca15

Nejlepší kamarád se ke mně chová hnusně, ale proč?

Dobrý večer.
Znám se s kamarádem cca 1 rok. Jemu je 29 – A mě 19 .
Zezačátku se choval moc příjemně, byl to optimista a prostě jsem se mu líbila – Byla jsem ještě taková Normální, nic jsem neřešila a nebyla jsem taková cholerička.
Poslední měsíc – Se dost hádáme, kvůli kravinám. Nevím zda mě chce, ale nejspíš Ano – Vždycky mi hladí ruku, nebo se přilísá a nebo mě obejme,atd.. Ale chová se ke mě fakt jako k nějaké špinavé hadře! Dneska jsme se opět pohádali a to jsem si myslela, že vše bude OK – Prostě mě měl jít doprovodit a já ho budila, měl trošku v sobě a byl nervní. Pak z něho vypadlo i něco ošklivého – Že by bylo lepší, kdyby jsme se 14 dní neviděli, klidně i prý dýl, což jsem nechápala . Jako ano furt jsem ho budila, ale zítra má volno?! A vidíme se každý den večer a vždycky lehne a spí. S kamarádem chodí do hospody – „Samozřejmě“ A mě pošle do háje. Nechápu co mu vletělo přes nos ale co myslíte ? A mám mu dát na těch pár dní klid? Přecejenom opilý člověk mluví pravdu . Mimochodem jak si dával mikinu začal mě bouchat rukávem a ještě se k tomu smál. Je to normální? Děkuji moc za odp.

Nejlepší odpověď
gecco

Přestaň se s ním bavit.

A nejenom to – přestaň se s ním stýkat…

Podle tvého popisu ještě moc nevíš, co chceš (a kým vlastně jsi) – jeho chování k tobě se bude dál zhoršovat a čím dřív ten vztah ´utneš´, tím pro tebe líp…!
😉

Další odpovědi
ivzez

Přestaň se s ním bavit.

Doplňuji:
Verčo,
to není kamarád, natož nejlepší!

A pokud chlastá, pryč od něj!!!!

anonym

Miluje tě, ale nechci si to přiznat.

Rukas

Přestaň se s ním bavit.

pizlicka

Najdi si jinou kamarádskou náhradu

víš,co je nejhorší?že se ponižuješ,a lezeš mu do zadku.věřím,že tě měl ze začátku rád,ale pořád za ním lezeš,ale moralizuješ,jak chceš jen kamarádství.lžeš hlavně sama sobě.věřím,že toho má plné zuby a vnímá to tak,že ho jen provokuješ.jinde píšeš,že dokonce u něj nocuješ-v autě,ve stanu?proboha proč?být mužem,a ty se takto chovat,ale zaroven tvrdit,ze ti jde jen o kamarádství,tak tě pošlu těžce do háje.a je vidět,že on už to i děla.žadny muž nechce ženskou,co si s nim dlouhodobe hraje,ale leze mu přitom do postele.

verca15

A ještě abych nezapomněla.
Má o něho každá zájem – Připadá jim jako Milý, pracovitý chlap. Ano to je pravda a pracovitý je až moc, je schopný i vydělat a dát to svý ženě/holce. Ale žádnou nemá, jen by prostě zabezpečil rodinu . A chová se jinak než ostatní chlapy.. – Ale naučila jsem ho chovat se hrozně a odpovídat všem na plnou hu.u, což jsem nechtěla, nikdy takový nebýval ☹ Ne nemám o něho zájem, chci ho stále brát jako nejlepšího kamaráda. Prostě s ním nechci níc víc mít. Doufejme, že se všechno napraví.. Ale jeho chování už nezměním, možná mu lezu na nervy, přecejenom se vidíme pořád:-/

gecco

…„chci ho stále brát jako nejlepšího kamaráda“… – tak, jak popisuješ, se nejlepší kamarád nechová…
..„Má o něho každá zájem“… – OK, tak jej některé z oněch všech nechej…
___
Z toho, co píšeš je jasné, že této mé rady nehodláš poslechnout…
😉
Inu – dobře ti tak, ´mládí´ si někdy musí ´nabít´ hu..-ehm-ústa…
😉