Bory123

Nejlepší kamarád jde na rok do vězení na Bory. Jak často ho budu moct navštěvovat?

Zdravím. Mému nejlepšímu kamarádovi je 19. Před rokem měl sex s dvanáctiletou holkou, byl to její nápad a on neodolal. Sám od sebe by jí nenabízel. Neschvaluji, co provedl a měl být rozumnější.
Zítra nastupuje do věznice Bory. Dostal jeden rok. Nevíte, jak to tam chodí? Jak často ho budu moct navštěvovat? Hrozí, že ho budou spoluvězni šikanovat nebo znásilňovat?
Byli jste někdo ve vězení? Pokud jo, tak prosím napište své zkušenosti.
Je naděje, že ho pustí dřív na podmínku? Dosud nebyl nikdy trestán ani za přestupek.

Nejlepší odpověď
Lgee

Tak omlouvá ho to ze nevěděl kolik ji je, jinak k tomu vězení je velmi pravděpodobné ze ho pustí po polovině, ale jinak návštěva maximálně 2× do roka, takže za pul roku tak jedna, znásilňování a šikana je samozřejmě na denním pořádku.

Další odpovědi
Drap

Nelze přesně říct. Záleží na tom jak se bude chovat a kolik mu bude povoleno návštěv. Osobně bych ho nechal bez návštěv a ještě mu minimálně rok přidal.

Pepa25

Drap: ve věci navštěvování ve vězení bych rád odkázal na biblický citát z Matoušova evangelia, kapitola 25, verše 34 až 46