vivatisCZ

Nejlepší herní notebook za(do) 14 tisíc?

Odpovědi
Bedy

Nebude lepší spíš stolní herní počítač? Herní notebook se přecejen špatně upgraduje a hraní není tak pohodlné jako na stolním PC.

Důelžité je taky vědět, jakou požadujete výdrž na baterii (levnější notebook má baterii s menší kapacitou a výdrží), jak chcete velkou obrazovku (jestli 15" nebo třeba 17"), jestli chcete notebook s předinstalovaným operačním systémem nebo bez operačního systému nebo jestli požadujete i nějaké další funkce, třeba USB 3.0 (a kolik) nebo SSD disk či klasický pevný disk (HDD) nebo hybrid obojího (na SSDčku mít systém, na data pak klasický HDD).
Od toho se pak cena odvíjí.

Osobně bych však zvážil pořízení herního stolního PC, kde je snadný upgrade.
Doplňuji:
S T.S. Bohemia špatné zkušenosti nemám, ovšem se značkou MSI moc dobré zkušenosti nemám, lepší bude se podívat třeba po lenovo, HP či Sony Vaio nebo Toshiba.

pl4toon

T.S. Bohemia nedoporučuji. Mám špatné zkušenosti s reklamací a nejsem sám. Navíc ta nabídka je diskutabilní, ty modely se dají sehnat levněji na renomovanějších e-shopech. Já nakupuji na http://www.al­facomp.cz a max. spokojenost.

Ale k dotazu, podívejte se po MSI řady ROG, jsou to skvělé herní stroje.
Doplňuji:
to Bedy: Sry, ale to je fakt hovadina cos napsal. MSI řady RoG jsou specializované herní notebooky. Viděl jsi ho někdy alespon z vlaku, že o něm píšeš tohle?

nudleater

Doporucil bych si prohlidnout tuto stranku:http://interlin­k.tsbohemia.cz/po­citace-notebooky-servery-notebooky-herni-notebooky_c10751­.html
Zde mate prehled vsech hernich notebooku.

ondra07

Kukni tady, ve filtru je nastaveno- s nesdílenou pamětí, tzn. že notasy mají min. 1GB grafické paměti a je jedno, jaký typ. Já mám Acer s 1 GB a hraju na tom všechno bez problémů. Takže herní noťas tam seženeš i za 11 tisíc, záleží, jakou chceš značku a tak… :) Hlavně si vyber tří jádrový nebo lepší procesor a RAM min. 4GB.

anonym

Za 14.000? odpověď je jednoduchá – žádný.