Melkor

Nejlepší GPS navigace

Zdravím, sháním nějakou GPS navigaci s mapou Evropy, důležité je, aby neplánovala trasy přes nějaké polní cesty a pod… Abych si mohl trasu upravit podle svého… A aby baterie měla co nejlepší výdrž… Také aby ta navigace byla celá v češtině. Cena cca 2500Kč. Poradíte mi někdo s výběrem? Plus je samozřejmě vlastní zkušenost.

Nejlepší odpověď
brillant

Co člověk to jiný názor, každému vyhovuje něco jiného. https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=Nej­lep%C5%A1%C3%AD+GPS+na­vigace&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest