Nykki

Nejlepší film roku 2012?

Jaký je podle vás nejlepší film roku 2012? Bez ohledu na žánr..
Zatím co jsem viděla ,tak můj nejoblíbenější je
The Perks of Being a Wallflower
Doplňuji:
Alesh… já chic,aby mi každý řekl svůj názor.. ne kopíroval tabulku z csfd…

Nejlepší odpověď
iceT

Co se líbilo mě?
Sherlock Holmes:Hra stínů
John Carter-mezi dvěma světy
Mezi vlky
Havran
Avengers
Útěk z MS1
Doba ledová 4
Rebelka
Total recall
96 hodin 2
Kronika

Jednoznačně nejlepší nelze vybrat,ale asi Avengers,John Carter,Sherlock Holmes,Havran.

Další odpovědi
dj.david1234

hmm těžko říct ☹ Dnešní filmy stojí za prd ☹

potížistka

Bojím se to tu napsat ale Rozbřesk 2. část :D

Alesh

  1. Temný rytíř povstal (2012) 87,3% 22369 hodnocení
  2. Perks of Being a Wallflower, The (2012) 87,1% 1376 hodnocení
  3. Hobit: Neočekávaná cesta (2012) 85,5% 10742 hodnocení

Doplňuji:
Tam ti ho řeklo několik desítek tisíc lidí, podstatně víc vypovídající, než pár názorů zde.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?type=0&o­rigin=&genre=&y­ear_from=2012­&year_to=&actor=&di­rector=&ok=Zo­brazit&_form_=char­ts

huxa

hobbit