balca

Nejlepší cestopis Karla Čapka .

Jaký byste mi doporučili cestopis od Karla Čapka ?
Máme si přečíst do školy Povídky z druhé kapsy+ libovolný cestopis… Já mám Povídky…nevím jaký bych si měl půjčit cestopis co třeba Cestu na sever,doporuču­jete ?

Nejlepší odpověď
anonym

Jakýkoliv cestopis. Ve vší úctě ke K.Čapkovi, jeho cestopisy čtu hlavně kvůli krásné čestině a jeho literárním schopnostem, jeho cestopisné postřehy dnes nejsou úplně aktuální.