Gedecantel

Nejlepší a nejprůchodnější studentská půjčka?

Nejlepší odpověď
Redog

Nejlepší je si žádnou nebrat.

Další odpovědi
Pájo

Žádnou nebrat a chodit makat ve volném čase.

Michal Kole

jako student jsi dost Riziková skupina. Protože nemáš stálý příjem. banky brigády neberou v potaz.

A u lichvářů si nepůjčuj, ty mají smlouvy tak šikovně psané na hraně zákona, že se nemáš šanci z nich vyvázat.

Když nebudeš splácet tak přiděláš rodičům starosti, protože exekutor půjde zabavovat k ním, protože se bude domnívat že tam máš svoje věci a jako student moc majetku nemáš

Maximálně skripta a nějaký levný notebook a mobil, foťák, mp3 player.

A tyto věci ztrácí rychle na hodnotě, takže odhadní cena /3 to je vyvolávací cena v dražbě takže na pokrytí dluhu ti to nestačí a úroky budou narůstat furt.