Mahoney

Nejkvalitnější a nejlepší jogurty

Jaké jsou podle vás nejkvalitnější jogurty (nemyslím samozřejmě ty domácí) a které kupujete? Rád bych kupoval nějaké opravdu kvalitní a husté, ale nedokážu vyzkoušet všechny značky. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
hanulka11

nejlepší jsou přírodní -typu hollandia a jsou i chutné
můj názor

Další odpovědi
manon

U ná se upřednostňují tyto:
http://www.po­travinydomu.cz/pro­dukt/2954-JOGURT-ovocny-jihocesky-MIX-sklo-200g-jah-bor/index.htm
Tady debata k jogurtům, třeba se něco dozvíš:
http://www.zdra­vapotravina.cz/dis­kuse-nazory/potravi­ny/jak-je-to-s-jogurty

Alesh

Dělat jogurt doma je prý holý nerozum. V jednom Jste to co jíte, to vysvětloval Havlíček, paní, která je dělala vzal do nějaké „jogurtárny“, kde ji ten borec vysvětloval, co a jak. Jinak ten provoz vypadal spíš jako laboratoř, vše brutálně hlídané, žádné zárodky plísní nic takového se do toho jogurtu nesmí dostat, jinak to v něm „vykvete“. A doma tohle neuhlídáš.
Jinak nejlepší jsou podle testů ty Hollandia a pak ty ve skle, jihočeský. Pravda, sklenička vyjde na nějakých 21 Kč, ale je to fakt kvalita, zraje ve skle a to prý správný jogurt má. Do levných jogurtů dávají škrob a já už to poznám a tyhle nejím, dříve jsem si kupoval Pieroty, ale už mi to začalo vadit, takže už jen striktně výše uvedené. Zkrátka za kvalitu si musíš trochu připlatit.