Neonka

Nejkrásnější vánoční dárek, který jste dostali… jako malí, nebo jako velcí… 🙂

Odpovědi
Terryle

Zní to ukrutně sentimentálně, ale bratr. Před sedmnácti lety ho naši právě na Štědrej den dovezli z porodnice.
A z normálních věcí – uu, z dlouhodobýho hlediska asi kytara. Ale co mi udělalo bezprostředně největší radost při rozbalení, to se asi ani nedá říct, člověk už si to tak nepamatuje… co já vím, plyšovej kocour, čajová konvička, knížky? Možná něco z toho…