Nejkrásnější HEREČKA a HEREC 🙂

Kdo je pro vás nejkrásnější (nebo nejcharismatič­tější) herečkou a hercem? A nejoblíbenější film s těmito herci?

Nejlepší odpověď
BEAES

Měla jsem ráda Patricka Swayzeho, byl to sympaťák.

Další odpovědi
BENYTA

Christian Slater ve filmu Jméno růže podle předlohy Umberta Ecca.A herečky,čes­ké superhvězdy ve Světácích – Iva Janžurová,Jiřina Bohdalová a Jiřina Jirásková.

quentos

Melina Kanakaredes; s ní Kriminálka New York (to je sice seriál, ale snad to nevadí; na její charizma žádná nemá, kdyby se na hlavu stavěly)

Retko

Megan Fox

-

jejda, tech je. napr. Silvia Saint

HerbiG

Alice Taglioni

anonym

u mne to je Angelina Jolie:

Zdroj: http://images­.google.cz/ima­ges?hl=cs&rlz=1T4GGLJ_cs­CZ301CZ293&q=an­gelina+jolie&um=1&i­e=UTF-8&ei=tgmvS9H5Fov­gnAOt_MCxDw&sa=­X&oi=image_re­sult_group&ct=ti­tle&resnum=3&ved=0C­B4QsAQwAg

iwetax

Jan Tříska , Anna polívková

Brčko

Ty!Ty to nevíš?

Wareg

Keira Knightley (Pýcha a předsudek), Helen Hunt (Jsem do tebe blázen), Hillary Swank (Kluci nepláčou, P.S.: I love you)

Eloška

herec – Ben Barnes, Wiliam Moseley herečka- Amanda Bynes

*Пrs.Dαωsoη

Kate Winslet & Leo DiCaprio .. :) filmy Titanic & Nouzový Východ .. :)