Dlostev

Nejhezčí vesnička v ČR? :)

Jaká je, samozřejmě PODLE VÁS nejhezčí vesnička v České republice?

Nejlepší odpověď
huxa

Ta, v které bydlím.

Další odpovědi
suaeda

U nás je hodně hezkých vesniček. Nedá se říct, která je nejlepší.
Co mi zarazilo je vyhodnocování „vesnice roku“. Kdo jste neviděl jaké jsou s tím trachtace tak neuvěříte. Na hodnocení přijede velká komise zástupců buď z kraje nebo z ministerstva podle toho na jaké úrovni je soutěž. Na občerstvení a zábavu hostů – hodnotitelů sice obec dostane nějaký příspěvek, ale většinu hradí ze svého. A hodnotitelé hodnotí a přitom se pěkně napapají… Trochu mi to připomíná starý režim.

Medulienka

Nemám žádnou nej vesničku, ale také žádnou, která by se mi nelíbila. Mám ráda takové ty malé vesničky do 200 obyvatel, kde je ještě stará architektura – třeba na Moravě nebo v Jižních Čechách a tak.

marci1

Samozřejmě, že pro každého ta jeho. 🙂