Lgee

Nejedná se o poškození cizí věci?

Pokud děti nahoře skáčou a v důsledku toho se můj strop ničí ?

PS: proč tu tedy je za 3/4 roku několik nových prasklin (asi 4 nebo 5) které tu předtím nebyli?

Odpovědi
elkon

Skákání dětí je sice nepříjemné poslouchat, ale strop se tím neničí. To by na tom ten dům musel být hodně špatně.

Drap

Jak ničí? pokud bude strop v běžném standartu, tak se neničí. Pokud se dítě propadne, je strop špatný a ohrožuješ tím život nahoře poskakujících dětí.