Avatar uživatele
ReHu

Nejdou vám někdy na nervy otázky typu? jak zhubnout, popř, jak zhubnout na břiše, bude konec světa atd.?

Nebo kde koupit levně a dobře (nějakou blbos). Nebo pomooooooc, potřebuju rychle.....!!!!!
Mě tedy jo. Je to nekonečný kolotoč stejných otázek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, flodur, iceT, anonym, Damiana, Illines před 4438 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
IK

Přepni si na svou oblíbenou kategorii.
Když se chceš bavit, dej si raději zábavu než všechno.
Nikdy se ti nemůže podařit aby ostatní nezajímalo něco co tě nudí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

Ne, nejdou mi na nervy. Pokud mne otázka nezajímá,neroz­klikávám ji, pouze si udělám svůj názor na uživatele.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Plně s tebou souhlasím, ale lepší to zřejmě nikdy nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Všechny tyhle otázky mají jisté podhoubí v tom, co je nám médii neustále podsouváno jako nutné, užitečné a nezbytné. Vždyť se podívej co se řeší ve všech ženských časopisech, co se nabízí v reklamách a čím se straší v komerčních televizích. Přesně to, o čem píšeš. To toho ti lidé opravdu nemají už dost? Evidentně jsou tak zmasírováni, že tomu věří a hledají i tady podobně „zkušené“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Když je pořád těší číst stejné odpovědi – jako co jiného napsat – na otázku jak zhubnou na břiše – než strčit ho do akvárka s pirańami. Rychlé a spolehlivé.
Ale ve své podstatě, život je nekonečný kolotoč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mně ty otázky nevadí píšou je lidi co si myslí, že vše víme a proto odpovíme, většinou i puberťáci, kteří mají potřebu „otravovat“..
když vím odpovím nevím mlčím..
Ti drzí by sem chodit neměli !!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek