Avatar uživatele
hankaky

Proč mi do telefonu nejdou stahovat aplikace?

ještě před týdnem mi šlo na telefon (aligator s4700duo) stahovat všechno-cokoliv. i když mám v interní paměti volno- 297 MB nemužu tam přesunout ani 20MB. když chci něco stáhnout přes obchod play (mám android 4.2.2) zobrazí se mi CHYBA- v externím úložišti není dost místa. V nastavení externí úložiště zkrátka nemůžu najít-není tam. Na mobilu jsem měla i více appek, ale nikdy to žádnou chybu nehlásilo. Myslíte, že to může způsobit jedna „špatná appka“? Prosím poraĎte. snažila jsem se toho co nejvíce smazat aby tam bylo víc místa, ale to na tu chybu zřejmě nema žadny vliv. Děkuju za pomoz. :)
Doplňuji:
@česílko pane chytrý myslíte si že si muzu nainstalovat clean master když mi nejde nic stahovat? myslíte si jsem vážně už neodinstalovala vše co bylo potřeba? MYslíte si že stahuju aplikace s více než 300 MB? Myslíte že jsem nezkoušela vše přesouvat na sd kartu? Řeknu vám, že vaše stupidní odpovšd mě akorát vytočila, protože bych opravdu potřebovala PORADIT co se s tím dá dělat!
btw. Když jsem aplikace přesunula na sd kartu už nejdou přesunout zpět do interního úložiště, protže je tam málo místa…přitom je tam už ted přes 310 MB volných.
Vážně potřebuji pomoct..už jsem z toho trochu zoufalá

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3499 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Hlavně se nerozčiluj na někoho, jen ti chce poradit! Co vše zkoušelas, nikdo neví, nepíšeš to !
Doplním uživatele česílko: Jinak ten CleanMaster si přece můžeš stáhnout z PC na kartu, nechat poslat přes BT ap., právě v toto případě by ti mohl výrazně pomoci 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Jen se holka uklidni, proč být k sobě nevlídní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zelí

Mas malo mista a telefon si ho nechava na aktualizace, popř je moc fragmentovane. Ten clean cosi asi pomuze ale je to tak pomoc na 1–2 dalsi aplikace.
Osobne bych doporucil ROOT a pak ukladat na kartu cele aplikace.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

hankaky, pokud se ti odpověď nelíbí, SMAŽ JI!

před 3498 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pokud jsi zoufalá a ventiluješ to na druhé, tak potěš pánbůh. Ještě že nejsem v tvé blízkosti a doufám že nikdy nebudu. Hysterky nemám rád.

před 3498 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika