Wortygen

Nejdou mi spustit některé .exe aplikace

Zdravím,

stáhl jsem si aplikaci a vůbec se nespustí. Jenom naběhne kolečko , že se to načítá a potom už ani to kolečko neběží. Čekal jsem dost dlouho a nic. Také jsem se koukal do procesů a také tak nic nebylo zpuštěné.

Kde je chyba?

Odpovědi
bolak

Nepíšeš co máš za systém, antivir, firewall, takže těžko něco radit. Pokud bys měl čistě náhodou Win 7, tak jako první můžeš zkusit toto > http://suppor­t.microsoft.com/kb/2688­326/cs

Pokud bys měl jinej operační systém nebo by to nepomohlo, tak sděl požadované informace a pak můžem pokračovat. A kdyby tu už náhodou nikdo nebyl, tak v době čekání na odpověď můžeš zkusit i google > https://www.go­ogle.cz/#q=nel­ze+OR+nejde+OR+nej­dou+spustit+e­xe+soubory+OR+sou­bor nebo i jiný bílý stránky s řádem do kterýho se dá psát. V nejhorším případě si stáhneš dos a naučíš se v něm. Taková té šetsetdvojka, to je pastva pro oči, a když tě omrzej písmenka, zmáčkneš ALT G a můžeš si nakreslit třeba čtverec.

AndreiRanger

Měl jsem stejný problém se spuštěním dowloaderu pro army rage, problikla bussy ikonka a konec. Support to řešil a nevyřešil.

Na netu jsem žádnou odpověď taky nenašel, nepomohlo ani vypnutí veškerých ochraných prvků proces jakoby neexistoval…

Takže pokud najdeš řešení poděl se budu rád..