Baruška20

Proč mi nejdou psát čísla na notebooku?

Ahoj, nejdou mi na noťasu psát čísla na číselné klávesnici. Je to divné, protože když jsem se přihlásila do Windows, tak mi to čísla psalo normálně, ale když chci ty čísla spát jinam, tak mi to nejde. A opravdu to není klávesou NumLock :D Zkoušela jsem to a nic. Je divné, že když zmáčknu NumLock, tak to pípá…Nevím, jestli jsem něco neudělal v nastavení. Mám Windows 10.
Díky za radu :)
Jo A mimchodem, byla to blbá rada, odinstalovat ten Windows. Teď mi nejde zapnout počítač!!!! Jsem na tabletu. Porad mi to pise, ze potrebuji restartovat, ale kdyz to restartuji, tak se stejne nic nestane…

Odpovědi
ptáč

To ukazuje na slabý systém.

anonym

Jo, jo, Windows 10! Odinstaluj ho a máš klid.

AmazedWolf

Windows 10! To mluví za vše! :D

jirka F

Jo nejlepší je vrátit se normálně k Windows 8.1

setapouch

Co přesně to píše u toho restartu?

gobls

No jistě že nejde zapnout. Když si odinstaluješt systém, tak si tam potom musíš zas nainstalovat nový. A nejlépe všechno vymazat, jinak to může blbnout nějakým bordelem z toho předchozího.

Baruška20

A nevíte, co s tím mám dělat teď? :D Aby mi to zase psalo čísla? Mělo by to fungovat, jelikož při přihlášení do windowsu to píše v klidu…