kefud

Nejdou mi otevřít přílohy mailů. Poradíte?

Obdržel jsem včera mailem zprávu z banky a od pošty platební doklad Sipo, které mi nejdou otevřít. Můžete mi poradit jak zjednat nápravu. Doposud jsem s otevíráním příloh neměl problémy. Mám OS W10+ Mozilla Firefox-centrum.cz
Zkoušel jsem přílohy otevřít na jiném PC bez problému.

Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

tak především ta zpráva z airbank kterou máš na obrazovce není email ale webová stránka (na kterou se patrně email odkazoval), takže email bych do hledání problému vůbec nezahrnoval. Problematickou přílohou je ten zvýrazněný odkaz „podminky poskytovani odmen…“ ? Pak na něj klepni pravým tlačítkem myši a vyber vyber „Uložit odkaz jako…“ pokud to nepomůže vyber „Kopírovat adresu odkazu a do diskuse v této otázce ji zkopíruj, abycho mohli určit mime type a poradit co s tím dál.“