bubletea

nejdou mi hodnotit odpovědi!

mám problém kdy chci ohodnotit odpověď napíše mi to že nemuzu ohodnotit odpověď z této ip adresy proč?

Nejlepší odpověď
quentos

Je možné, že je z Vaší IP adresy (tj. na Vašem konkrétním PC) již odpověď hodnocena – to se stává tehdy, když PC sdílíte s více uživateli Odpovědí (např. v rámci rodiny) nebo když máte na Odpovědích.cz založeno více profilů (účtů) (což je mimochodem zakázáno) a snažíte se odpověď ohodnotit z obou dvou.
Pokud neplatí ani jedno z výše uvedeného, možná se jedná o chybu systému, napište adminovi na info@odpovedi.cz

Další odpovědi
badisko

nemas mit dva profily …:D jinak napis zde.. e-mail: info@odpovedi.cz asi mas pro prifil jednu IP adresu .. a kdyz mas 2 profily tak to proste nefacha nebo nevim…

Drap

Zřejmě z důvodu, že z téže adresy byla položená otázka.