Fildas

Nejde zesílit mikrofón…

Často na Skype nebo na TeamSpeak mě nikdo neslyší… Dělal jsem podle návodu jak zesílit zvuk… Ale nemohl jsem protože při kliknutí na reprák vedle hodin dole na
obrazovce se pak musí ještě dát upřesnit nastavení… A de to jenom s realtek AC97
nainstaloval jsem ho ale nefunguje správně proč ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Většina mikrofonů skutečně potřebuje nastavení zvýšení citlivosti o 20dB. Chyba proč to nejde bude nejspíš v ovladači zvukové karty. Najděte si na webu výrobce nejnovější ovladač. Ve Správci zařízení raději stávající ovladač odinstalujte, restartuje PC a nainstalujte nový.

Další odpovědi
led

V Skype si nastavte v nástrojoch -zvukové zariadenia- automatické nastavenie mikrofónu
Potom kliknite na lište na ikonku reproduktoru pravým tlačítkom – otvoriť ovládanie hlasitosti. V tabuľke – možnosti – nahrávanie, označiť mikrofon
potom si nastavte hlasitosti.