Nejde zařadit zpátečka

Pomůže mi někdo?Jako vždy jsem jela pro holku do školy a když se vrátila domů chtěla zacouvat do garáže ale nejde mi to.Ta páka jde nějak moc lehce co by to mohlo být?

Nejlepší odpověď
Pájo

Ano, Kilja má pravdu. Hybaj s tím do servisu.
Je to průšvih, ale já ho mám spojený s úžasnou příhodou (stala se nám – mému kamarádovi, když mne vezl na nádraží… kdysi po společné akci).
Už u domu mu nešla zařadit jednička, tak se snad rozjel na dvojku, když bral po cestě benzín u pumpy zlobilo to zase, na nádraží mne ale v pohodě dovezl.
Pak mi přišly do vlaku od něho dvě sms:
1.
Trcim na nadrazi, vypada to, ze se rozpadla kulisa, sundal jsem kryt a kombinackama zkusim zaradit rychlost!
2.
Hadej, co jsem zaradil… docela divne na me koukaji ridici, co me dojedou… :D

…couval tenkrát z Liberce až do Stráže (nad Nisou) cca 5 km…
Nic by na tom nebylo, kdyby nejel normálně ve svém pruhu. Řidiči ho párkrát dojeli a koukali si přes přední kapoty z očí do očí!! :D :D :D
Jinak kamarád couvá výborně, takže si myslím, že tenkrát ani moc nezdržoval!

Další odpovědi
anonym

Ostatni rychlosti jdou zaradit? Pokud ne, je mozna porucha v kulisovem mechanismu, rozpadle spojeni tahel az po poruchu prevodovky. Navsteva servisu. Co je to za znacku auta?

Tíšek99

Říkám to těžko ale..........­.............­.............MÁŠ HOLT SMŮLU!!!