danasa

Nejde wifi po výměně hard disku, co s tím?

Notebook HP 255 napsal smart hard disk error. Pak v reklamaci vyměněn hard disk. Počítač funguje, jen nejde připojit k bezdrátovým sítím. Nelze je načíst. Systém Windows 10. Síťové adaptéry to ukazuje, ale jeden má na sobě žlutý trojúhelník a nelze aktualizovat. Mám jim to vrátit zpět jako chybu opravy nebo si to mohu sama nějak opravit? Jsem laik.

Odpovědi
jáára

Vrátit z5. Sám bych to vyřešil během chvíle, ale když nevíte, tak bude reklamace opravy nejjednodušší řešení.

Arne1

Rozhodně bych se na ten servis obrátil – měli by ti předvést připojení k libovolné bezdrátové síti. Pak bude jistota že je WiFi adapter v počítači v pořádku a správně nainstalovaný.

aliendrone

No – ještě než se někam poženeš… zkusil bych ODEBRAT adaptér se žlutým trojúhelníkem a restartovat. Podle mne je to jen konflikt zařízení.

danasa

Děkuji za odpovědi. Jen je to přijaté po vyřízení reklamace už asi měsíc a neměla jsem možnost, si to pořádně vyzkoušet. Jen se to zaplo a skončilo na ploše. Není to pozdě jim to vracet? Jak byste to řešil vy jáára?

jáára

Neznám ten notebook, kde je tam disk, jaký je k němu přístup.

  1. Identifikovat problém. HW / SW – ovladače.
  2. Odstranit závadu. To těžko udělám od stolu.

Mám tip na nazapojenou anténu, ale je to jen první nápad…

danasa

Tak tohle mi opravdu nic neříká. To nechám na odborníkovi. Jen je ta reklamační pobočka dost z ruky. Ten harddisk se mi vyplatilo, tam jet. Myslíte, že to bude drahá oprava, kdyby mi to udělal někdo blíž než prodejce?

jáára

To se stane, že se někdy něco nepovede…
Bych to řešil za pár piv. Opravy dělám v Hradci Králové

danasa

Já Šumava – Sušice. Takže taky z ruky, škoda. Ale díky za rady.