Vanda6

Proč mi nejde stáhnout, jen se mi pořád objevuje PRÁVĚ SE STAHUJE?

Na serveru fastshare se mi pořád objevuje PRÁVĚ SE STAHUJE, přitom já nestahuji vůbec nic. Nemůžu nic víc stáhnout, nevíte co mám dělat? Jo a stahuji FREE.

Odpovědi
LysoňXXX

Kolik vás je napojeno na wi-fi? Je možné, že je vás víc a ten druhý zrovna stahuje a tobě to už nedovolí sosnout. Ale jinak nevím, nejsem IT..

iceT

Pokud máš na mysli tu stránku,která se ti otevře,pokud si na fastshare najedeš,tak to není informace o tom,co stahuješ ale informace o tom,co kdo právě stahuje.Stejně to bylo donedávna i na Hellspy,teď už to tam není.
Pokud stahuješ free,počítej s tím,že to bude pomalé,a kolikrát se ke stahování ani nedostneš,protože free stahuje každý a stahovací sloty jsou přeplněné.Lepší je si udělat účet,koupit 100gb kreditu za 99 kč a stahovat ostošest.

FatSlim XL

Už to nehul…