leia.mnau

Nejde spustit TS3

Co mám dělat, když mi nejde spustit The Sims 3? Launcher padá („Program přestal pracovat“) a přes TS3.exe to nejde vůbec, prostě to nic nedělá. Hru mám už asi tři roky a dřív fungovala bez problému, teď jsem ji přeinstalovala a NEFUNGUJE. Mám teď jenom základní hru bez dodatků, protože je bez launcheru nemám jak nainstalovat. Jinak přeinstalace absolutně nepomáhá a ve Windows se moc hrabat nechci. Hlavně když to dřív šlo v pohodě. Děkuju. J

Odpovědi
pl4toon

Bude asi potřeba hru kompletně přeinstalovat. Tím kompletně myslím odinstalovat, poté smazat všechny pozůstatky v systému (soubory, savy, adresáře, promazat registry) a pak znovu instalovat. Doufám, že nemusím zmiňovat takové samozřejmosti, že musíte instalovat jako správce, nezatěžovat PC v průběhu instalace dalšími náročnými činostmi, atp.