kefud

Nejde spustit PC tlačítkem Power?

Dnes po stisku tlačítka Power začne PC nabíhat, (bliká dioda) po pár sek. přestane reagovat. Zkusil jsem tlačítko restart, Pc naběhl. Setkal se někdo s tím problémem, jak jej odstranit?

Opakuje se to při každém zapnutí PC!!!

Odpovědi
aliendrone

Pravděpodobně chyba při načítání BIOSu. (např. nedetekování/ne­rozpoznání kritické komponenty jako je grafárna nebo procák) To se semo tamo stává na každém stroji. Pokud se to neopakuje častěji než 1× na řekněme 100 spuštění a pokud restart normálně funguje, vůbec bych to neřešil. :)