TrpiBukovany

Nejde se přihlásit za administrátora

Zdravím,
Když zapnu PC a chi se přihlásit na účet administrátora(v sys­tému jsou 2 účty)tak vyplním heslo přihlašuje se to a pak to napíše: Službě služba profil uživatele se nepodařilo přihlášení. Nelze načíst profil uživatele.

Odpovědi
Rabi7

Dle mého názoru poškozený profil učtu. Skus dát obnovení PC k nejakemu datu. Nebo jednoduše preinstaluj Win stejne je to jednou za cas potreba.

anonym

Jaký máš OS (i verzi)??
Každopádně je poškozený profil administrátora (předpokládám, že ten druhý účet je ´user´) – teoreticky je možné jej opravit, ale v praxi jde o ´drbačku´ s nejistým výsledkem,takže:

  1. nabootuj počítač z jiného disku (USB, LiveCD…)
  2. přejmenuj na systémovém disku profil administratora v ´Users´ (např. na administrator­.starej 😉 )
  3. restartuj PC
  4. přihlas se jako administrator
  5. udělej znovu veškerá nastavení pro profil administratora (všechna se vymažou)
  6. z „administrator­.starej“ si do nového profilu zkopíruj data (pokud´s tam nějaká měl)

___
BTW – reinstalovat počítač také můžeš, ale je to jako jít na zajíce se samopalem.
😉