MichelRoyal

Nejde se mi připojit na icq, jak to?

jsme tři zaregistrovaný na jednom pc na icq…jen jednomu z nás se nelze připojit…jak to?

Odpovědi
romik01

Dobrý večer.
Podle mě bude s počítačem i s připojením k internetu vše v pořádku.Problém bude nejspíš v icq account..Doporučil bych nechat si přeposlat nové icq heslo na váš email.. https://www.ic­q.com/passwor­d/ toto bych zkusil jako první řešení.

infant

Měl jsem ten samý problém, když jsem přešel icq 5 na 6. Vyřešilo to přeposlání hesla ale pak se to zase pokazilo. Tak jsem icq přeinstaloval z5 na starou verzi a jelo to.

Zdroj: infant.blog.cz