franta768

Co mám dělat, když se nemůžu přihlásit na FB? Podrobnosti v popisu.

A nejhorsi je ze se mi to sami stalo jiz po druhe, proste jsem mel fb par mesicu pak jsem tam 2 tydny nezasel pak sem zkusil pres android ae prihlasit a uz to neslo, spatne udaje zadavam pry kdyz vim ze to je blbost

Nejde se mi prihlasit na facebook kdyz udaje zadavam spravne a zapomnel jsem heslo na e-mail

Odpovědi
nyjono

Většinou je omylem zapnutý Caps Lock nebo Num Lk.
Můžeš zkusit restart.
Nebo si dát pár týdnů pauzu od FB, počkat jestli si na email vzpomeneš a zopáknout ČJ.

ivzez

Franto, jestli jsi zapomněl e-mail,
nemůžeš správně zadávat přihlašovací údaje.

Kontaktuj podporu → na úvodní straně klikni na „zapomněl jsem heslo“
a postupuj podle pokynů Facebooku. Jestli se to nezměnilo, můžeš tam
změnit i e-mail na jiný, ke kterému máš přihlašovací údaje.

Pokud to selže, nezbyde než si založit jiný účet a dobře uchovat
přihlašovací údaje jak k Facebooku, tak k e-mailu.

aliendrone

Tak si piš logony na papírek/do sešitku, když si je nepamatuješ. Pořád lepší, když ti FB „hackne“ maminka či tatínek, než skutečný hacker. ;) :)

Pokud už nemáš heslo od mailu k FB a nemáš jiné možnosti (např. telefonní číslo), tak zkus oslovit podporu toho mailu. Hodně bych vsadil na tipy nyjono, dle mých zkušeností přes 90% lapsů tohoto typu jsou zapříčiněny právě z takových důvodů. Případy, kdy je vadná klávesnice jsou VELICE řídké, i když pamatuji, kterak jsme s kámošem jedné „chytrolíně“ prohodili (zaměnili) na klávesnici čudlíky kláves „H“ a „J“ – měls vidět to furóre. Smíchem se válel celý barák, to ale doufám není tvůj případ. ;) :D :D

Kryšpín

Poradí Mark Zuckerberg

Arne1

Nechápu, jak někdo může zapomenout email… Leda, že bys pro přihlášení k FB používal nějaký fake-email, ale potom už je to tvoje blbost že takové věci používáš když si je nedokážeš zapamatovat. MOžná ti podpora pomůže, ale dost pochybuju.

aliendrone

Arne1>>> Nooo, není na tom nic divného. Osobně používám megatunu emailových adres (z důvodu, že kdejaký bezvýznamný pišišvor je požaduje (nepř. při registraci na fóru apod.) a nechci být kvůli tomu zavelen tunami spamu – to bych nedělal nic jiného, než komandoval antispamový filtr. Tudíž si je pro případ potřeby pamatuje za mne emaliový klient. (pochopitelně jen tyhle bezvýznamné, jejichž ztráta mě nezabolí, důležité logony nosím v hlavě)