Avatar uživatele
franta768

Co mám dělat, když se nemůžu přihlásit na FB? Podrobnosti v popisu.

A nejhorsi je ze se mi to sami stalo jiz po druhe, proste jsem mel fb par mesicu pak jsem tam 2 tydny nezasel pak sem zkusil pres android ae prihlasit a uz to neslo, spatne udaje zadavam pry kdyz vim ze to je blbost


Nejde se mi prihlasit na facebook kdyz udaje zadavam spravne a zapomnel jsem heslo na e-mail

Zajímavá 0 před 1679 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Většinou je omylem zapnutý Caps Lock nebo Num Lk.
Můžeš zkusit restart.
Nebo si dát pár týdnů pauzu od FB, počkat jestli si na email vzpomeneš a zopáknout ČJ.

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Franto, jestli jsi zapomněl e-mail,
nemůžeš správně zadávat přihlašovací údaje.

Kontaktuj podporu → na úvodní straně klikni na „zapomněl jsem heslo“
a postupuj podle pokynů Facebooku. Jestli se to nezměnilo, můžeš tam
změnit i e-mail na jiný, ke kterému máš přihlašovací údaje.

Pokud to selže, nezbyde než si založit jiný účet a dobře uchovat
přihlašovací údaje jak k Facebooku, tak k e-mailu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Tak si piš logony na papírek/do sešitku, když si je nepamatuješ. Pořád lepší, když ti FB „hackne“ maminka či tatínek, než skutečný hacker. ;) :)

Pokud už nemáš heslo od mailu k FB a nemáš jiné možnosti (např. telefonní číslo), tak zkus oslovit podporu toho mailu. Hodně bych vsadil na tipy nyjono, dle mých zkušeností přes 90% lapsů tohoto typu jsou zapříčiněny právě z takových důvodů. Případy, kdy je vadná klávesnice jsou VELICE řídké, i když pamatuji, kterak jsme s kámošem jedné „chytrolíně“ prohodili (zaměnili) na klávesnici čudlíky kláves „H“ a „J“ – měls vidět to furóre. Smíchem se válel celý barák, to ale doufám není tvůj případ. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Poradí Mark Zuckerberg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Nechápu, jak někdo může zapomenout email… Leda, že bys pro přihlášení k FB používal nějaký fake-email, ale potom už je to tvoje blbost že takové věci používáš když si je nedokážeš zapamatovat. MOžná ti podpora pomůže, ale dost pochybuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Arne1>>> Nooo, není na tom nic divného. Osobně používám megatunu emailových adres (z důvodu, že kdejaký bezvýznamný pišišvor je požaduje (nepř. při registraci na fóru apod.) a nechci být kvůli tomu zavelen tunami spamu – to bych nedělal nic jiného, než komandoval antispamový filtr. Tudíž si je pro případ potřeby pamatuje za mne emaliový klient. (pochopitelně jen tyhle bezvýznamné, jejichž ztráta mě nezabolí, důležité logony nosím v hlavě)

před 1679 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek