x2828

Nejde přihlášení na FB. Proč?

Mé sestře se nejde přihlásit na FB. Heslo má správné. Ze stejného počítače (i prohlížeče) se já můžu v klidu připojit. Jí to prostě obnoví stránku a nic. (Heslo to jakoby nepřijme) Nevíte co s tím má?

Odpovědi
patmull

Vyzkoušet z různých prohlížečů. Pokud má jen 1, tak stáhnout Mozilllu Firefox, nebo SRWare Iron popř. přeinstalovat stávající prohlížeče. Pokud nepůjde ani pak, napiš do soukromých zpráv 😉

www.mozilla.cz/stah­nout/
http://www.slu­necnice.cz/sw/srwa­re-iron/

ivzez

Problém bude v uživatelském jméně nebo v hesle.
Ať si sestra nechá od FB zaslat nové heslo.

x2828

= problém není s prohlížečem (protože já se můžu normálně přihlásit), ale asi v účtu. Jiné prohlížeče už zkoušela.