libuska

Nejde otevřít Lexikon 2002

Delší dobu mám nainstalovaný Lexikon-slovník,a teď ,v poslední době,se mi ikonka nechce otevřít,pouze problikne otevřené okno a v okamžiku se zavře.Neví někdo ,co se děje?Díky Líba

Odpovědi
fortin

Libuško my to nevíme. Ale zkuste pozastavit u antiviru monitor systému, nebo na chvíli vyřadit antiviry a rezidentní ochrany a pak otevřít program. Samozřejmě při odpojeném modemu. Někdy po nás chce antivirák potvrzení nějaké akce spuštění souboru a někdy povolíme, někdy zakážeme.
Zkuste Lexikon stáhnout v novější verzi.