zazubek1998

Proč nejde notebook – objeví se logo výrobce a začne pípat?

před cca 2 týdny jsem dal ntb ke kamarádovi s tím že jede hrozně pomalu.
Kamarád „Franta“ mi komplet změnil windows ze starteru na ultimate.
Bylo to ještě horší a navíc se museli nainstalovat aktualizace. Když se ntb chtěl restartovat, kompletně se vypnul a nejde zapnout. Zapne se pouze obrazovka s logem a začne pípat. Nevíte co s tím je? Do servisu ho mám v plánu zanést ale zhruba co s tím je? Díky za odpovědi. Jedná se o netbook Asus Eee PC x101ch win starter 32bit

Odpovědi
JájsemRaibek

Bych se kouknul dovnitř jestli ti místo komponent nestrčil dovnitř kuata když to tak pípá :DDD
Ta pomoc kamaráda se ti fakt vyplatila :DD

JájsemRaibek

*kuřata