hippeace

Nejde nám čtečka velkých karet na počítači. Jaké mouhou být příčiny?

osattní čtečky (karty,usb,a jiné) nám jdou klidně se pohrabeme v hardwaru tak prosím pište nápady jak zjistit důvod nefunkčnosti

Odpovědi
Hlada

Kromě triviální závady, jako špatný kontakt v konektoru kabelu, může být chyba v tom, že snažíte přečíst SDHC, kterou čtečka nemusí podporovat. Pochopitelně HW vad může být víc, ta ale nelze amatérsky opravit.