xko

Nejde nainstalovat Net Framework 4, co s tím?

už jsem zkoušel různé návody na internetu, mám Win 7 64bit

Odpovědi
setapouch

Tak zkus ještě ten správný, protože .Net Framework 4 nainstalovat jde. Kdyby nešel, už by se o tom dávno vědělo.

xko

Ono se o tom ví ale dozví se to jen ti co jim to nejde.zkoušel jsem z registru smazat zbytky netframework . i odinstalace a instalace nových i starších verzí.Aktualizovat nové aktualizace kdy mi to instalaci frameworku taky vyhledá ale bohužel také nenainstaluje zde je nejnovější verze při které mi to píše také http://postim­g.org/image/y­equ8osar/

ptáč

Start/Vypnout/Na­instalovat aktualizace a vypnout.
Jde to? Taky jsem s tím zažil.

xko

Nepomohlo :/ tak jsem si udělal zálohu a sformátoval jsem to ..to pomohlo .. zvláštní když mi ani podpora od mrkví nepomohla