Prochellie

Nejde mi zvuk v celém notebooku, co s tím?

Před chvilkou jsem psala, že mi nejsou spouštět videa, aktualizovala jsem Adobe Flash Player a už to jde, ale pro změnu nejde zvuk. Dřív šel. Nedávno jsem odinstalovala nějaké programy, které jsem myslela, že nepotřebuji, očividně ano. Co mám znovu stáhnout, aby vzvuk fungoval?

Odpovědi
anonym

Stáhni a nainstaluj ovladač zvukovky – z webu výrobce počítače (nebo zvukovky).
😉

arygnoc

základné it pravidlo: vypnúť-zapnúť
ak nefunguje – pokúsiť sa odinštalovať poslednä aktualizáciu (ktorá nefunkčnosť spôsobila)
ak nejde – posledný bod obnovy
ak nejde – skontrolovať konflikty zvukovej karty, prípadne odinštalovať posledný upgrade zvukovky
ak nejde – reinštalovať ovladače zvukovky
ak nejde – reinštalovať os
ak nejde – servis.

:-Q

dnb

Nemáš zeslabený zvuk v ovládání hlasitosti? (Ten malý repráček v hlavním panelu, dole vpravo)