papik

Nejde mi zvuk na notebooku Dell,nainstaloval jsem ovladač a pořád nic jsem laik a moc tomu nerozumím.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

na stránkách dell.com nebo tak nějak jsou ovladače ke stažení. Mají tam dokonce udělanou aplikaci, která projede tvůj počítač a zjistí co mu chybí a to ti nabídne, pak už jen stáhnout a nainstalovat.
Nebo se tam dá zadat kód počítače-vše je tam vysvětleno a ono ti to nabídne zase přímo pro ten tvůj.

kablik

jako laik by sis měl nechat přístroj předvést přímo v prodejně kde sis ho koupil,prodavač by se určitě rád před zákazníkem předvedl se svými znalostmi, navíc je to asi jeho povinnost…