markar

Nejde mi zvuk

Ahoj potřeboval bych poradit nejde mi zvuk a nevím co s tím.. Systém: microsoft windows XP ,, verze 2002,service pack 3, … lenovo intel® Core™2 DUO CPU T 6400 @ 2.00Ghz 1.20Ghz ,2,96GB RAM muj zvukový ovladač se nespíš jmenuje Intel®Definition audioHDMI service.......... jestli mi pošlete stránku kde bych mohl zvukový ovladač stáhnout tak bych vám byl moc vděčný. :) dík

Nejlepší odpověď
brillant

strýček google určitě poradí.

Další odpovědi
Braník

zkus prohledat tady:
http://h10025­.www1.hp.com/ew­frf/wc/softwa­reDownloadIndex?cc=cz&lc­=cs&dlc=cs&sof­twareitem=ob-82071-1

markar

nefunguje to :(

markar

díky zkusím to