fanynek

Nejde mi zformátovat flash disk 64GB na FAT32,na výběr mám v PC jenom exFATvýchozí a NTFS.Jde to vůbec?

Nejlepší odpověď
jáára

FAT32 má omezení velikosti svazku tuším 4GB.

Edit: Moje odpověď není správná. Omezení 4GB není na svazek, ale na soubor.
S velikostí svazku je to trochu složitější.

Doporučuju vymazat flešku přes diskpart a formátovat v tom zařízení (televizi, DVR) nebo v linuxu.

Další odpovědi
dr.luha

Když to nešlo, tak jsem použil http://www.par­tition-tool.com/

nonnel

V okně spustit zadej CMD a stiskni enter. Získáš DOS okno.
Formátovat flešku můžeš přes příkaz Format.Napiš tyto příkazy:
Format „x:“ /Q /FS:FAT32 /V:„JETAM 32GB“
Příkazem Format /? si vypíšeš všechny parametry tohoto příkazu.

fanynek

otázka pro nonnel-píšeš v okně spustit zadej CMD,prosím Tě v jakém okně?Asi jsem tupec!!!

Dochy

ve Win do vyhledávacího pole dej CMD